Відбулася зустріч поколінь Любомльського відділу поліції

11.11.2017 / Новини

Приємні зустрічі, обійми, рукостискання, теплі спогади та вітання – біля Любомльського відділу поліції зібралися різні покоління працівників органів внутрішніх справ. 

Щороку 10 листопада правоохоронці згадують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян. Саме цю дату визначено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

З цієї нагоди у Любомлі районна організація асоціації ветеранів-пенсіонерів внутрішніх справ разом із керівництвом місцевого відділу поліції провели урочистий захід. На зустріч прибули колишні колеги з Шацького та Любомльського районів, Луцька тощо.

Вшанували й світлу пам’ять тих співробітників органів внутрішніх справ, що відійшли у вічність. Голова ради ветеранів і пенсіонерів ОВС Любомльського району Володимир Домарецький та чинний очільник місцевого відділу поліції Олег Бончак здійснили покладання квітів до пам’ятника працівникам міліції.

Між іншим,  цього ж дня минуло рівно сто років з часу заснування міліції.

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

1 Коментар Відбулася зустріч поколінь Любомльського відділу поліції

  1. Чому Соколюк і його куми не покаються перед своїми екс-підлеглими за прдажництво, зловживання та інші злочини,а біжить в числі перших до пам”ятника приложитися.На нього майже всі крім Мучака В і Литвинюка плюють і тримають дулю в кишені -перевертень гнойний.,а Василь Михайлович помагав йому рішати кадрові вопроси,богута на діфіляду ійого просив.Ось ці керовники і вбили міліцію,розиск,одна дітвора,не хоче і не вміє робити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*