Субота, 14 грудня 2019

Від майстра до керівника: Володимир Гурко 40 років пропрацював на любомльській будівельній фірмі

20.07.2019 / Новини, Статті

На теренах Любомльщини та за її межами добре відома будівельна організація ТзОВ «Будівельник». Понад 40 років працює в організації її незмінний керівник Володимир Гурко. Усе трудове життя він присвятив цій сфері, пройшовши шлях від майстра до керівника.

Володимир Гурко очолив колектив, який налічував 610 осіб, у 1992 році. В цей час найбільш активно будували як в районі, так і за межами.

Школи, дитячі садочки, Любомльська райлікарня, Волинська митниця, житлові багатоповерхові будинки, автозаправні станції, колгоспні ферми – далеко не повний перелік об’єктів, збудованих ТзОВ «Будівельник».

Сьогодні будівельна організація в основному здійснює реконструкцію закладів соціально-побутової сфери.

Для якісного та оперативного забезпечення кадрами «Будівельник» тісно співпрацює з Любомльською районною філією Волинського обласного центру зайнятості.

Лише цьогоріч за направленням філії на підприємство працевлаштували 17 безробітних та пошукачів роботи за професіями водій автотранспортних засобів, покрівельник будівельний, штукатур, електрогазозварювальник, токар.

Приміром, Олександр Орищук проходив стажування у ТзОВ «Будівельник» за професією інженер-будівельник, а після закінчення отримав постійну роботу за цим фахом. На тимчасових роботах у 2019-му в «Будівельнику» працювало п‘ятеро безробітних.

Володимир Гурко переконаний, що будівельна галузь завжди лідируватиме у розвитку країни.

Володимира Гурка знають як людину, яка не стоїть осторонь суспільно-корисного життя громади. Підприємець бере участь в благодійних проектах, займається меценатством.

За свою роботу пан Володимир нагороджений почесним званням «Заслужений будівельник України», неодноразово відзначений подяками та грамотами на обласному й районному рівнях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*