Любомль: доки чоловік був в АТО, екс-дружина відібрала майно

06.04.2016 / Новини

Доступ до власного будинку хоче отримати учасник АТО з Любомля, нерухомим майном якого незаконно заволоділа колишня дружина.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 6 квітня, – пише ІА Волинські новини.

Як повідомив депутат Сергій Слабенко, учасник АТО Анатолій Горун, який зараз служить у лавах морської піхоти, під час повернення додому у короткотермінову відпустку зіткнувся з проблемою. За час його перебування на службі його колишня дружина неправомірно заволоділа земельною ділянкою, на якій розташований недобудований будинок, набутий ними раніше спільно у шлюбі. Рішенням Любомльської міськради від 9 грудня минулого року ділянку на вулиці Висоцького, 32, надали у власність колишній дружині бійця, хоча на ділянці розташоване спільне майно, досі не розділене у законний спосіб.

Нині у будинку замінили замки і чоловік не має доступу до власного майна. До заміни замків, зі слів Анатолія Горуна, причетні його колишня дружина Ірина Горун та її співмешканець, виконувач обов’язків начальника Любомлського райвідділу державної виконавчої служби ГУ юстиції у Волинській області Сергій Кушнір. До звернення Анатолій Горун додав чеки про купівлю будматеріалів та копію подяки Міністра оборони України.

Сергій Слабенко пропонував рекомендувати депутатам Любомльської міськради переглянути своє рішення. Також рекомендували ГУ Національної поліції внести відомості про незаконне заволодіння майном до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Члени комісії підтримали проект рішення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*