Середа, 26 лютого 2020

В Устилузі у мікроавтобусах знайшли 30 кілограмів бурштину

10.09.2019 / Новини

У пункті пропуску Устилуг в українців вилучили 3 мікроавтобуси через сховані у них мішки з бурштином. Загалом в транспортних засобах виявили 30 кг дорогоцінного каміння.

У пункті пропуску Устилуг посадові особи Волинської митниці та Львівського прикордонного загону вилучили у громадян понад 30 кг різнофракційного каміння, схожого на бурштин. Про це інформує прес-служба Волинської митниці ДФС, – передає Конкурент.

Поглиблений огляд автомобілів відбувався за оперативним інформуванням територіального управління Служби безпеки України. Наші земляки намагались вивезти корисну копалину у Польщу, приховавши мішечки із нелегальним крамом у конструктивні порожнини 3-ох мікроавтобусів.

Каміння передадуть на експертизу та оцінку вартості. За її висновками будуть прийматися рішення про суму адміністративного штрафу за порушення митних правил.

Натомість 3 мікроавтобуси, які використовувались для влаштування тайників, відповідно до ст. 483 Митного кодексу України, підлягають конфіскації за рішенням суду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*