Четвер, 17 січня 2019,04:36

В Україні поліція оголосила полювання на іноземних «злодіїв у законі»

11.02.2018 / Новини

Нацполіція розпочала оперативно-профілактичну операцію «Мігрант», метою якої є виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні.

Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, повідомили у прес-службі Нацполіції.

Наказ про проведення операції був підписаний міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Відпрацювання пройде спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби.

Перший заступник голови Нацполіції наголосив, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності.

Відтак зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередньо участі в реалізації самого злочину.

«Це лідери злочинних груп, «злодії в законі». Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно відстежувати їх діяльність з моменту прибуття на територію країни. Оперативні підрозділи мають володіти інформацією ще на етапі підготовки до скоєння злочину та оперативно затримувати зловмисників», – зазначив перший заступник голови Нацполіції.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*