Четвер, 17 січня 2019,13:38

В Україні кожна третя довідка про вакцинацію є фальшивою

16.05.2018 / Новини

У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) заявили, що кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні складає близько 30%, розповіла медична експертка ЮНІСЕФ Катерина Булавінова.

“Тобто в нас не лише охоплення щепленням невисокі, а ще й можна звідти прибрати кількість цих фальшивих довідок. Ми робили велике опитування як ЮНІСЕФ – цифри на диво високі. Тому я остерігаюсь, що якщо в нас запровадять “силовий” метод вакцинації, то він призведе лише до ще більшого зростання фальшивих документів”, – заявила Булавінова в ефірі Радіо Свобода.

Експертка ЮНІСЕФ додала, що зараз у зв’язку зі спалахом кору в Україні охоплення вакцинацією проти кору значно підвищилося.

“Люди стали в черги у поліклініки, щоб отримати вакцини. На кінець року охоплення було близько 95-97%, можна відняти фальшиві довідки, але все одно охоплення підвищилось”, – сказала вона.

При цьому, як заявила Булавінова, охоплення вакцинацією проти дифтерії, правця і кашлюка складає близько 50%. «Це дуже низьке охоплення, жахливо низьке. Так само низьке охоплення і проти гепатиту», – додала вона.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*