Середа, 10 квітня 2019,16:02

В Україні діти без щеплення не зможуть відвідувати школи та садки

13.09.2018 / Новини

Міністерство освіти та науки та МОЗ видали указ, у якому йдеться, що дітей без щеплення не пускатимуть на заняття у школи та дитячі садки.

Відповідний документ направили очільникам областей і голові Київської міської державної адміністрації, – пише сайт Міністерства охорони здоров’я, пише ТСН.

Нині Україні є спалах кору і від початку 2018 року зафіксовано майже 30 тисяч випадків захворювання, 13 з яких закінчились летально.

“Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності», – йдеться в документі.

В указі згадується і про “напружену епідемічну ситуацію” з інфекційними хворобами, яка спостерігається в Україні впродовж останніх 5 років.

“Враховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти”, – читаємо в документі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*