В Україні запустять онлайн-аукціони з продажу деревини

08.12.2019 / Новини

Кабінет Міністрів України схвалив рішення щодо реалізації пілотного проєкту продажу окремих партій необробленої деревини через систему електронних аукціонів “Прозорро. Продажі”.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Проєкт триватиме з квітня 2020 року до квітня 2021 року. Зазначається, що це допоможе побороти корупцію та зменшить незаконний обіг української деревини.

Також на засіданні Уряду ухвалили рішення про запровадження єдиного електронного обліку української деревини. Це дозволить проаналізувати внутрішній ринок споживання та запобігти неконтрольованим незаконним рубкам українського лісу. Це також інструмент боротьби з непрозорим продажем деревини та засіб посилення боротьби з корупцією у сфері надання дозволів на лісозаготівлю.

“Це рішення спрямоване на те, щоб українські підприємства могли законно і, головне, прозоро придбати необхідну кількість деревини для виробництва продукції в Україні. А це – робочі місця, додана вартість від виробництва і, головне, зменшення корупції”, – зауважив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*