В Україні викрили 8 груп осіб, причетних до торгівлі людьми

31.07.2019 / Новини

За перший квартал 2019-го року викрили 8 груп, у складі 29 осіб, які причетні до торгівлі людьми. Також затримали 14 організаторів та 6 пособників.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДПСУ.

Судами винесено 3 обвинувальних вироки стосовно 3 осіб, з яких 1 особа отримала реальний термінув’язнення.

Крім того, за інформацією ДПСУ розпочато 20 кримінальних проваджень за ст. 149 ККУ «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини» та попереджено вивезення за кордон 26 потенційних жертв торгівлі людьми, переважно жінок.

Для ефективності проведення такої роботи продовжили практику проведення спільних міжнародних операцій.

Зараз тривають активні заходи з Береговою охороною Турецької Республіки, правоохоронним органами Італії, Цивільною гвардією Іспанії та Прикордонною вартою Республіки Польща.

Зазначили, що це допомагає викрити міжнародні канали торгівлі людьми.

Так, співробітники оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками польської поліції (підрозділ CBSP, Гданськ), оперативним підрозділом митниці Литви при підтримці Європолу провели спільні заходи по документуванню незаконного залучення громадянином Польщі до роботи громадян України на нелегальній фабриці з виготовлення тютюнових виробів.

У результаті вжитих заходів на початку липня цього року співробітники польської поліції в районі м. Котовіце виявили нелегальну фабрику з виготовлення сигарет. Затриманий польський організатор, який залучив до незаконної діяльності 11 громадян України.

До слова, співробітники прикордонного відомства постійно обмінюються інформацією як з вітчизняними, так і міжнародними спеціалістами.

Такі заходи також проводяться під егідою МОМ в Україні, ОБСЄ спільно з Інтерполом, а також ГУАМ і іншими міжнародними та  громадськими організаціями у сфері протидії торгівлі людьми.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*