В Україні планують збудувати космодром

17.10.2019 / Новини

В Україні збираються побудувати космодром. Для нього вже вибрали місце в Херсонській області.

Про це повідомив глава компанії Space Logistics Дмитро Легеза, пише LIGA.net.

“Основне завдання, яке ми перед собою поставили — побудувати космодром на території України. Для цього ми протягом перших трьох-чотирьох місяців ходили по різних організаціях, заводам, щоб офіційно зробити аналіз можливості такого будівництва”, — заявив він.

Зазначається, що стартова ціна такого проекту починається від $50 млн.

“Коли я тільки почав задавати ці питання знаючим людям, то очікував, що мене піднімуть на сміх. Але всі сприймали серйозно. Виявилося, питання ніхто не вивчав – просто не було потреби, оскільки був Казахстан з Байконуром”, – додав керівник української компанії.

Також повідомляється, що компанії Space Logistics всього рік.

“Занурившись в питання, я зрозумів, що у нас все знаходиться під монополією держави, але держава нічого не робить, щоб галузь розвивати. Як на мене, при правильному підході і підтримки держави (а без неї ніяк) космічна галузь може стати двигуном для розвитку всієї країни. Україна може потрапити в топ країн, які в майбутньому будуть освоювати космос, – заявив Легеза.

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск презентував космічний корабель Starship, який будуть використовувати для транспортування людей на Марс.

Спеціально для Starship розробили двигун, що працює на кріогенному метані й рідкому кисні. Завдяки йому ракета буде найпотужнішою у світі, і дозволить доставляти людей та вантажі на інші планети.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*