В Україні оновили карантинні зони: куди потрапили райони Волині

24.09.2020 / Новини

З 00 годин 00 хвилин 28-го вересня у понеділок почне діяти нове епідемічне зонування. Згідно з новим розподілом міста Нововолинськ та Володимир-Волинський потрапляють до «помаранчевої» карантинної зони, Іваничівський район – до «жовтої».

Про це йшлося на позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – пише Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов у телеграм-каналі.

Нове епідемічне зонування на Волині матиме такий вигляд:

  • До «помаранчевої» карантинної зони віднесли міста Нововолинськ та Володимир, а також Володимир-Волинський і Луцький райони;
  • У «жовтій» карантинній зоні перебуватимуть міста Луцьк та Ковель, Горохівський, Іванківський, Ківерцівський, Локачинський, Любешівський, Любомльський, Маневицький, Рожищенський, Турійський та Шацький райони Волинської області.
  • У «зеленій» зоні – решта населених пунктів Волині.

Зазначають, що такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Повний розподіл на карантинні зони в Україні дивіться на карті.

Довідково:

  • «Червона» зона (+ обмеження помаранчевої) передбачає заборону: роботи громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.
  • «Помаранчева» зона (+ обмеження жовтої) передбачає заборону: діяльності закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльності розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планових госпіталізацій в лікарнях; спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.
  • У «жовтій» зоні (+ обмеження зеленої), забороняється: відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.
  • У «зеленій» зоні: перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах; проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри із заповненістю на 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*