В Україні оголосили у розшук одіозного суддю

05.11.2020 / Новини

Голову Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка оголосили в розшук.

«У зв’язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі у допиті та інших процесуальних дій, Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного», – йдеться у повідомленні на сайті НАБУ.

Застосовувати примус до керівника ОАСК не можна. На це має бути рішення Вищої ради правосуддя.

НАБУ підозрює низку суддів Окружного адмінсуду Києва, в тому числі голову ОАСК Павла Вовка, в спробі захоплення державної влади.

Пресслужба ж суду заявила, що голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, якого розшукує Національне антикорупційне бюро України, захворів на коронавірус і перебуває вдома на самоізоляції. 

Його обов’язки виконує заступник – Володимир Келеберда. Тому інформація НАБУ про систематичне ігноруванням викликів не відповідає дійсності, зазначають у суді.

Сам Вовк написав у фейсбуці, що на лікарняному. Зазначив, що у справі, в якій Національне антикорупційне бюро оголосило його в розшук, він не є підозрюваним. Вважає, що бюро діє в інтересах іноземних країн, які нібито хочуть взяти під контроль судову систему в Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*