В освітні заклади Машева придбали оргтехніку

22.12.2019 / Новини

Для потреб загальноосвітньої школи і садочка у селі Машів Вишнівської об’єднаної територіальної громади на Любомльщині придбали оргтехніку. Ресурси на це залучив із державного бюджету народний депутат Ігор Гузь.

Загалом його внесок у розвиток місцевої громади – чималий. За 5 років роботи депутата у Верховній Раді на соціально-економічний розвиток Машева йому вдалося спрямувати понад 780 000 гривень. Кошти розподілили на першочергові потреби місцевих жителів, після численних обговорень з ними особисто, що відбувалися за участю парламентаря та команди його помічників, – йдеться на сторінці нардепа в соцмережах.

Так, помічник нардепа Андрій Бокоч зустрівся з представниками трудового колективу Машівського навчально-виховного комплексу. Він оглянув оргтехніку, яку придбали для навчального закладу, та обговорив із педагогами проблемні моменти в освіті.

Окрім підтримки закладів освіти, Ігор Гузь сприяв, щоб за кошти держбюджету в селі капітально відремонтували вулицю Геннадія Хохлова, облаштували дитячо-спортивний майданчик, реконструювали вуличне освітлення, придбали музичне обладнання в сільський будинок культури.

Загалом, на найрізноманітніші потреби Вишнівської ОТГ парламентар залучив понад 4 250 000 гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*