В облраді повідомили, коли запрацює санаторій «Лісова пісня»

25.05.2020 / Новини

Санаторії «Лісова пісня» та «Пролісок», які належать до обласної комунальної власності, запрацюють за умов дотримання санітарних норм та зважаючи на ситуацію, яка складатиметься в області з поширенням коронавірусу.

Про це у спілкуванні з журналістами Волині розповіла голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, передає Район.in.ua.

Вона розповіла, що питання є актуальним для Волині та озерного краю, зважаючи на швидке наближення літнього сезону відпочинку.

«Тут буде все залежати від того, що ж все-таки нам будуть рекомендувати на рівні центральної гілки влади по карантинних обмеженнях. Ми їх порушувати однозначно не будемо. Але як тільки будуть визначені ті критерії, які дозволять відкрити подібні оздоровчі заклади (це стосується не тільки Волині, а й інших подібних профільних закладів), будемо старатися дотриматися їх, щоб «Лісова пісня» та «Пролісок» змогли працювати ефективно і давати соціальний ефект, сплачувати податки до бюджету тих територій, на яких вони знаходяться», зазначила Ірина Вахович.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*