Вівторок, 25 лютого 2020

В області треба створити 4 повіти, — волинські нардепи звернулись до прем’єр-міністра

12.09.2019 / Новини

Народні депутати від Волині Ігор Палиця, Ірина Констанкевич,Ігор Гузь, Степан Івахів та Вячеслав Рубльов вважають, що на Волині має бути 4 повіти, йдеться на сайті народного депутата Ірини Констанкевич.

Відповідне звернення вони надіслали на ім’я прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, де висловили свою стурбованість питанням формування нового територіального устрою України, та, зокрема, Волинської області, який буде проведено у зв’язку з реформою децентралізації, – повіломляє ІА Волинські новини.

«Висловлюючи підтримку проведенню ефективної децентралізації, звертаємо Вашу увагу на необхідність створення укрупнення, до якого б увійшли північні райони Волинської області, що матиме позитивне значення для реалізації державної регіональної політики, розвитку місцевого самоврядування, здійснення виконавчої влади на місцях, забезпеченню надання громадянам України – жителям північної Волині гарантованого державою стандарту соціальних послуг.

Адже, зважаючи на специфіку вказаної місцевості та існуючі у ній проблеми, територіальна віддаленість адміністративного центру може призвести до неможливості ефективно здійснювати на цій території отримання громадянами адміністративних, медичних соціальних та інших послуг.

Важливо уникнути невідповідності існуючого стану речей у сфері адміністративно-територіального устрою задля побудови спроможної та дієвої системи місцевого самоврядування», – йдеться у депутатському зверненні.

Депутати просять Прем’єр-міністра врахувати необхідність укрупнення районів на основі територіальних громад, створити не менше чотирьох районів (повітів) з центром в одному із районів північної Волині.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*