Неділя, 7 червня 2020

Устилузькі ДЗОТи можуть стати туристичною цікавинкою Волині (ФОТО)

22.02.2018 / Новини

Спільно із керівництвом Устилузької ОТГ народний депутат Ігор Гузь розпочне «оновлення» ДЗОТів, розташованих на території громади.

Про це йшлося під час зустрічі нардепа із головою ОТГ Віктором Поліщуком у середу, 21 лютого, – інформує прес-служба народного депутата.

Укріплення залишилися ще з часів Другої світової війни, проте наразі вони нікому не належать й за ними ніхто не доглядає, – пояснив Поліщук. Загалом на території ОТГ у Володимирі-Волинському районі їх – 14.

Оновлення розпочнуть із найпопулярнішого ДЗОТу, розташованого поблизу в’їзного знака «Устилуг».

«На початку головне завдання – оформити всі необхідні документи, щоб і будівля, і земля належали громаді», – відзначив Віктор Поліщук.

Надалі Ігор Гузь пропонує залучити професійних істориків, які зможуть сформувати концепцію часткового відновлення об’єкта і тематичних виставок, присвячених різним сторінкам Другої світової.

«Це – прекрасна нагода показати, чим місто Устилуг може бути цікавим для туристів. Я бачу цей ДЗОТ не лише як пам’ятку радянським військам, а як атракцію, де показана правда на різні теми: УПА, про прикордонників, тюрми, військові злочини. Це повинно бути цікаво, автентично і сучасно», – вважає депутат.

Після оформлення необхідних документів, нардеп планує посприяти залученню коштів із різних джерел, аби провести реконструкцію приміщень і відкрити на цій території музей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*