Успіх шацьких веслувальників у Дніпрі

13.05.2016 / Новини

У Дніпрі відбулися змагання на Кубок України з веслування на байдарках і каное, присвячені пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

Про це пише Шацьк-SHATSK.

В спортивному заході активну участь взяли вихованці тренера Шацької дитячо-юнацької спортивної школи Леоніда Цюп’яха – Дмитро Озимок та Андрій Корець. Під час заїздів веслувальники продемонстрували високі спортивні результати, відстоявши честь спортивної школи Шацька на престижних змаганнях.

Так, Дмитро, студент Львівського училища фізичної культури, став бронзовим призером у каное-четвірці на 1000 метрів та посів 4 місце у одномісному човні на 200 метрів. Андрій, який навчається у Львівському університеті фізичної культури, у каное-четвірці фінішував другим на дистанції 1000 метрів.