Уряд затвердив перспективний план Волині: Шацька ОТГ об’єднає сільради всього району

13.05.2020 / Новини

Кабінет Міністрів України на засіданні 13 травня затвердив перспективні плани формування територій громад п’яти областей: Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської, Закарпатської.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

“Тобто у нас вже більша частина областей вже мають затверджені перспективні плани. Реформа адміністративно-територіального устрою, попри карантин, продовжується. Це частина великої реформи децентралізації в Україні. Наша кінцева мета – успішні громади, в яких люди зможуть отримувати якісні сервіси, зокрема, це стосується якісної медичної допомоги”, – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Затвердження перспективних планів сприятиме, зокрема, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів із розрахунку на одного мешканця громади приблизно удвічі. Це означає більші можливості для розвитку, відновлення інфраструктури, залучення інвестицій тощо.

Зокрема, перспективним планом, затвердженим урядом, передбачені 53 спроможні територіальні громади.

Найбільша із них – Луцька. До неї, згідно з перспективним планом, приєднуються такі громади, як Боголюбська, Жидичинська, Заборольська, Іванчицівська, Княгининівська, Одерадівська, Озерцівська, Прилуцька, Рокинівська, Шепельська.

До Ковельської громади, до прикладу, приєднаються такі ОТГ, як Білинська, Доротищенська, Зеленська, Ружинська, Тойкутська.

Як поідомляли раніше, до переліку спроможних громад Любомльщини увійшли: Любомльська, Вишнівська, Рівненська та Головненська ОТГ.

Згоранська сільська рада, згідно з перспективним планом, увійде до складу Головненської громади. Зачернецька ж сільрада має відійти доСмідинської ОТГ (наразі Старовижівський район). Хворостівська сільрада увійде до Вишнівської ОТГ.

Шацька та Любешівська громади поглинуть в себе цілі райони.

Із поділом новим територіально-адміністративним поділом Волині та складом усіх 53 спроможних громад можна ознайомитися за посиланням.

1 Коментар Уряд затвердив перспективний план Волині: Шацька ОТГ об’єднає сільради всього району

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*