Субота, 12 січня 2019,12:13

«Укрзалізниця» роздумує над впровадженням вагонів для курців

12.02.2018 / Новини

«Укрзалізниця» виставила на загальне обговорення пропозицію створити окремий вагон для курців.

Зокрема, на сторінці компанії у соцмережі виставили опитування про те, як люди ставляться до пропозиції введення окремих вагонів для курців

«Ми за здоровий спосіб життя та комфорт усіх пасажирів під час подорожей, а також за дотримання законів України. Розуміємо, що, попри заборону, проблема з курцями в тамбурах є і її потрібно вирішувати», – йдеться у повідомленні на сторінці з опитуванням.

Станом на вечір 9 лютого в опитуванні взяли участь трохи більше більше, ніж 1800 людей. Дві третини з них висловились за вагон для курців.

Між тим, у коментарях думки різняться. Деякі користувачі агресивно радять створити окремий вагон для пияків, цілий потяг для курців та видавати провідникам протигази.

Як зазначається, причиною для обговорення куріння у потязі стала петиція від одного пасажирів з проханням створити вагони для курців. В «Укрзалізниці» також визнали, що проблема куріння у тамбурах існує і потребує вирішення.

Нагадаємо, у травні 2012 року Верховна Рада проголосувала за розширення переліку місць, де заборонено курити.

Закон забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в ліфтах і таксофонах, у приміщеннях і на території установ охорони здоров’я, навчальних закладах, на дитячих майданчиках, спортивних та фізкультурно-оздоровчих спорудах, в під’їздах житлових будинків, підземних переходах, громадському транспорті, в приміщеннях ресторанів, в культурних закладах, приміщеннях органів держвлади і місцевого самоврядування, на зупинках громадського транспорту.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*