Вівторок, 25 вересня 2018,05:46

“Укрпошта” суттєво підніме тарифи

20.10.2017 / Новини

Підвищення цін в Укрпошті заплановано на наступний рік.

З 1 січня 2018 року Укрпошта підвищить тарифи на пересилання поштових відправлень в середньому на 16%. Про це повідомляється на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, – інформує радіо Максимум.

Як зазначається, розгляд питання ініціювала Укрпошта у зв’язку з набуттям чинності нової редакції порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку, а також через зростання собівартості послуг.

“Підставою для перегляду тарифів є зміна ставок податків і зборів, мінімального рівня заробітної плати, ставок орендної плати, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, які впливають на рівень планової собівартості операторів поштового зв’язку”, – заявили в НКРЗІ.

Укрпошта також надала для розгляду пакет документів з розрахунками збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%, а саме: на пересилку поштових відправлень в межах України на 12,3% і в іноземні держави – на 43,2%.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*