Середа, 17 липня 2019

Український контрабандист ховався від польських прикордонників у річці

17.08.2018 / Новини

Польські прикордонник затримали 48-річного українця, який пішки перейшов так званий зелений польсько-український кордон. Чоловік сховався у річці під мостом.

З українського боку він залишив трьох іноземців, котрих також мав намір переправити через кордон.

За словами представника Бескидського відділу Прикордонної служби Польщі Пьотра Закєляжа, виявилося, що українець вже провів декілька років в українській в’язниці за спроби нелегального переправлення людей через українсько-польський кордон, – інформує Польське радіо.

Українця затримали у середу на відрізку польсько-українського кордону, що охороняє загін Прикордонної служби в Корчовій.

За словами Пьотра Закєляжа з Бескидського відділу Прикордонної служби, польські прикордонники отримали від українських колег інформацію, що на кордоні затримано трьох мігрантів азійського походження, а четверта особа, найімовірніше провідник групи, утік у напрямку Польщі.

“Під час пошукової акції з використанням, зокрема тепловізорів та гелікоптера, вдалося встановити місце перетину кордону та звузити область пошуку до русла місцевої річки. Після кількагодинної акції, зокрема з використанням понтону, було затримано винуватця незаконного перетину, який ховався у річці під невеликим мостом”, – розповів Закєляж.

Він додав, що прикордонники підтвердили, що це 48-річний України, який “відомий українській прикордонні службі у зв’язку зі спробами переправлення людей через кордон, за що він провів декілька років в українській в’язниці”, – зазначив Закєляж.

Поляки передали чоловіка Україні, де він вчергове відповідатиме за незаконну транскордонну діяльність. Українцю також заборонено в’їжджати на територію Шенгенської зони протягом наступних трьох років.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*