Четвер, 16 травня 2019,09:44

Українських роботодавців штрафують за махінації із зарплатами

26.09.2018 / Новини

Державна фіксальна служба за порушення зарплатного законодавства, оштрафувала українських працедавців на 843 мільйона гривень.

За січень – серпень 2018 року фіскальна служба виявила близько 5 тисяч найманих працівників, які не оформлювали трудові відносини з роботодавцем, – повідомили на офіціальній сторінці Державної фіскальної служби у Facebook.

“За 8 місяців 2018 року працівниками ДФС встановлено порушення податкового законодавства в 46 % перевірених суб’єктів господарювання. За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 642 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, 173 мільйони гривень єдиного внеску та 28 мільйонів гривень військового збору”, – зазначено на сторінці.

Наразі проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями. Представники ДФС входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, які здійснюють обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності.

За результатами контрольно-перевірочної роботи виявлено 138 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Також за результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації залучено 10,9 тисяч громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 11,2 мільйонів гривень податку та збору та 14 мільйонів гривень єдиного внеску.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*