Вівторок, 25 червня 2019

Україна припинила ще одну угоду у рамках СНД

12.01.2019 / Новини

10 січня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про припинення для України дії Угоди про розвиток виставково-ярмаркової діяльності у Співдружності Незалежних Держав (СНД). Відбулося це за ініціативи Мінекономрозвитку.

Як міністерство повідомило на своєму офіційному сайті, відповідно до рішення Уряду, тепер українське Міністерство закордонних справ має повідомити Виконавчий комітет СНД про припинення дії цієї Угоди для України.

Ми проаналізували міжнародні економічні угоди, укладені Україною в рамках СНД, і передали їхній перелік до МЗС з рекомендаціями припинити їхню дію для України. Серед них і Угода про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в СНД. З урахуванням поточної ситуації та агресії Росії проти України положення та ідеї, закладені в угоду, не відповідають фактичному стану справ,– зауважив віце-прем’є і міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Водночас у відомстві підкреслили, що Угода про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в СНД є “застарілою загалом і такою, що не відповідає сучасному стану торговельно-економічних відносин між країнами-учасниками”.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*