Українцям хочуть дозволити короткоствольну зброю

20.12.2019 / Новини

Комітет Верховної Ради підтримав надання громадянам права на володіння короткоствольною зброєю.

Про це повідомляє ukrmilitary.com.

18 грудня під час засідання комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності відбулося обговорення законопроєктів «Про зброю» (№1222 та №1222-1).

Після доповідей співавторів обох законопроєктів народних депутатів Ігоря Фріса та Олександра Бакумова керівник робочої групи народний депутат Олександр Дануца запропонував комітету направити обидва законопроєкти на доопрацювання в Комітет з питань правоохоронної діяльності, результатом якого повинен стати загальний комплексний законопроєкт, який врегулює цю сферу відносин, підготовлений авторами обох законопроєктів.

У промові Олександр Дануца зробив окремий наголос на тому, що серед ключових вимог до нового законопроєкту має бути врегульовано право громадян на володіння короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю.

Члени комітету підтримали цю пропозицію одностайним рішенням. Подробиці у відео.

Наразі кожен громадянин України віком від 25 років може легально володіти автоматом Калашникова у цивільній версії, але не має права короткоствольну нарізну зброю.

1 Коментар Українцям хочуть дозволити короткоствольну зброю

  1. Коли зброя в кишені, то це зовсім не означає, що ти перший нею скористаєшся, звичайно, якщо ти не маєш лихих намірів. Наше суспільство ще не готове до такого кроку. Інакше п’яні перестрілки, з випадковими жертвами, нам гарантованні кожного дня і по кілька разів на день…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*