Неділя, 5 квітня 2020

Українці могтимуть не розписуватись у банківських квитанціях при обміні валют

21.01.2020 / Новини

НБУ внормував застосування програмних РРО для валютно-обмінних операцій. Відтепер українцям дозволили не розписуватися у банківських квитанціях, які видають під час операцій з обміну валют.

Про це йдеться у пресслужба Нацбанку.

“Національний банк привів нормативно-правову базу у відповідність із Законом України “Про застосування рестраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” у зв’язку із змінами, які були внесені до нього Законом України №128-ІХ і набувають чинності 19 квітня 2020 року.

Вносяться деякі інші уточнювальні зміни, які стосуються порядку проведення валютно-обмінних операцій. Зокрема, скасовується необхідність проставляти на розрахункових документах РРО такі реквізити, як-от підписи касира і клієнта, відбиток штампа”, – підкреслили у НБУ.

Також Нацбанк дозволив дозволив банкам використовувати новітні програмні касові апарати для здійснення обміну валют. Під час таких операцій буде створюватися електронний документ, який прирівнюватимуть до звичайної квитанції з підписом клієнта.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*