Українські прикордонники отримали штурмові гвинтівки, які відповідають стандартам НАТО

02.08.2020 / Новини

10 окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР» Держприкордонної служби отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56×45 мм. Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північно-Атлантичного Альянсу.

Про це повідомив прес-центр Держприкордонслужби у Facebook.

Гвинтівка має модульне компонування, верхня частина ствольної коробки та цівка мають напрямні типу Пікатіні для установки прицільних пристосувань та інших тактичних аксесуарів.

Гвинтівку виготовляють в Україні з вітчизняних і американських комплектуючих. Зокрема, ствол та ударно-спусковий механізм, від яких безпосередньо залежить кучність стрільби, виготовлені в США в компанії Daniel Defense. Планується, що UAR-15 на озброєнні прикордонників повністю замінить автомат Калашникова.

У цій моделі застосована газова система «CARBINE» з регульованим газовим блоком, що забезпечує плавнішу роботу автоматики.

Модульна конструкція дозволяє легко робити заміну всіляких компонентів: прикладу, цівки, пістолетної рукоятки та іншого навісного приладдя, тим самим налаштовуючи гвинтівку для зручності в експлуатації.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*