Україна, ЄС і Росія проведуть переговори щодо транзиту газу: про що говоритимуть

26.10.2019 / Новини

У Брюсселі в понеділок, 28 жовтня, відбудуться тристоронні переговори між представниками України, ЄС і Росії щодо транзиту газу.

Про це повідомляється на сайті Європейської комісії, передає УНІАН.

“У понеділок в Брюсселі відбудеться черговий раунд тристоронніх переговорів на політичному рівні між РФ і Україною щодо довгострокового транзиту газу територією України після 2019 року”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що перед тристоронньою зустріччю віце-президент Енергетичного союзу ЄС Марош Шефчович проведе переговори з делегаціями України і Російської Федерації.

“Я хочу розвинути конструктивний дух, який з’явився під час наших останніх переговорів, коли ми дійшли до зближення позицій з деяких питань”, – сказав Марош Шефчович.

За інформацією Єврокомісії, на переговорах сторони обговорять, як відобразити енергетичні правила Європейського Союзу в майбутній рамковій угоді про транзит газу, тривалість майбутнього контракту і тарифи.

Нагадаємо, 21 жовтня в Брюсселі представники України, ЄС і Росії провели технічні консультації в рамках підготовки наступного етапу переговорів щодо транзиту газу після 1 січня 2020 року. За інформацією прес-служби НАК «Нафтогаз України», на переговорах йшлося про підписання угоди про взаємодію між операторами ГТС України і Росії на стандартних європейських умовах, а також методику тарифоутворення при транспортуванні газу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*