Україна та Польща домовилися спільно утримувати прикордонні мости на Волині

18.02.2021 / Новини

Україна та Польща домовилися спільно утримувати прикордонні мости у Волинській області.

Як інформують на сайті Держагентства автодоріг України, йдеться про три штучні споруди через річку Західний Буг на українсько-польському кордоні.

Зокрема:

  • дві мостові споруди між населеними пунктами Ягодин і Дорогуськ на дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на місто Люблін) та польській державній дорозі №12;
  • міст між населеними пунктами Устилуг і Зосин на дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне та польській державній дорозі № 74.

16 лютого Верховна Рада прийняла законопроєкт №0079 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні».

Ця Угода розмежовує сферу відповідальності української та польської сторін стосовно прикордонних об’єктів, що допоможе підтримувати мости в належному експлуатаційному стані.

Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні підписали 22 червня 2018 року у Варшаві.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*