Середа, 26 лютого 2020

Удосконалена охоронна сигналізація та сортування сміття: в Україні готелі будуватимуть по-новому

01.10.2019 / Новини

З 1 жовтня в Україні набули чинності нові правила будівництва і реконструкції готелів. Тепер власники зобов’язані робити номери більш захищеними від злодіїв і безпечнішими в разі пожеж.

Про це повідомив заступник міністра розвитку громад і територій Лев Парцхаладзе, пише Обозреватель.

«У нових будівельних нормах по готелям введені сучасні рішення та технології, щоб українські готелі проектувалися безпечними та комфортними для людей. У них прописано все – від необхідних норм пожежної безпеки та захисту від злому до обов’язкового сортування сміття», – сказав Парцхаладзе.

Що зміниться для готелів:

Посилена обов’язкова пожежна безпека готелів – введено можливість використання ефективних систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою та сучасних систем раннього виявлення загроз і надзвичайних ситуацій.

Прописані обов’язкові вимоги щодо облаштування сучасних систем роздільного сортування сміття.

Прибрано застарілі норми, що передбачають обов’язкову наявність пристрою телефонів-автоматів, абонентських скриньок, театральних і залізничних кас, перукарень, торговельних кіосків, медпунктів і т.п. в будівлях готелів.

Прописана рекомендація влаштовувати вхід в готельні номери тільки за безконтактними картками, а номери готелів категорії «три зірки» і вище – додатково оснащувати системами охоронної сигналізації.

Рекомендується передбачати доступ до Інтернету в кожному готельному номері.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*