Субота, 12 січня 2019,23:25

Учні шкіл Любомля організували флешмоб до Дня Соборності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

23.01.2017 / Новини

Щороку 22-го січня в Україні відзначають свято державного рівня – День Соборності. 

У понеділок, 23-го січня, педагоги та учні трьох міських шкіл Любомля організували патріотичний флешмоб – взялись за руки навколо центрального парку. В акції взяли участь близько півтисячі дітей.

Учні активно виконували державний гімн України, тримали величезний синьо-жовтий прапор та дружно вигукували гасло “Акт Злуки – візьмемось за руки”, закликаючи таким чином усіх перехожих приєднатись до акції.

Цікаво, що такий же флешмоб організовували й минулого року. Ідею подав Антон Марцинішин, педагог-організатор Любомльської ЗОШ №2, під керівництвом якого акція відбувалась й цьогоріч.

На запитання, чи знають діти про Акт Злуки або ж “живі ланцюги”, то учні з гордістю розповідають цікаві факти з історії України.

Довідка. У січні 1919 року влада Української держави проголосила Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це був значний крок України до її незалежності та свободи. А в 199о році патріоти організували “живий ланцюг” між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, Тернополем, Рівним та Житомиром як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

_DSC0012 _DSC0013 _DSC0027 _DSC0035 _DSC0043 _DSC0065 _DSC0083 _DSC0088 _DSC0108 _DSC0129

5 Коментарів Учні шкіл Любомля організували флешмоб до Дня Соборності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  1. Те, що зробили – плюс безумовний, але краще робити вчасно, тоді відчувається доречність)

    • Ви не працюєте в школі, тому так говорите… Попробуйте зберіть таку кількість дітей у вихідний день.

  2. Добре, не у вихідний) але якби захід провели у п’ятницю, перед святом, як це загальноприйнято, ні у кого ніяких питань би не виникало)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*