Середа, 3 червня 2020

Учениця з Любомльщини отримуватиме президентську стипендію

02.01.2020 / Новини

Троє волинян, серед яких – учениця з Любомльщини, отримуватимуть стипендії Президента України.

Як повідомили у “Методичному центрі” Вишнівської сільради, вихованка Римачівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Соломія Пархомук буде одержувати президентську стипендію.

Таке рішення прийнято відповідно до Указу Президента України від 24 грудня 2019 року №947 “Про призначення стипендій Президента України переможцям ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”.

Стипендії загалом отримають 39 школярів, учнів профтехів і студентів.

“Такі конкурси – чудова мотивація для молоді. Зберегти їх, робити ці конкурси цікавішими для учасників та за можливості збільшувати винагороду – обов’язок Уряду. Я вітаю усіх переможців і переконана, що Президент вже найближчим часом підпише Указ, а діти почнуть отримувати стипендії”, – відзначила міністр освіти і науки Ганна Новосад, – повідомляє Укрінформ.

Строк виплати стипендії – один рік. Розмір стипендії наразі складає: для учнів шкіл – 1420 грн на місяць; для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р. а. – 1770 грн на місяць; для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV р. а., курсантів – 2600 грн на місяць.

Традиційно мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка проводився у 4 етапи, а у фінал конкурсу вийшло понад 900 учнів та студентів. З них дипломи отримали: І ступеня – 62 учасники; ІІ ступеня – 130; ІІІ ступеня – 196.

Як відомо, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходить серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студентів та курсантів закладів вищої освіти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*