Середа, 15 травня 2019,07:12

Учасникам АТО зарезервували майже 600 гектарів землі на Любомльщині

26.08.2016 / Новини

Надання земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих у ході воєнних дій волинян – пріоритетний напрямок роботи волинських земельників.

Заяви від громадян приймаються постійно, документи опрацьовуються у найкоротші терміни, – повідомляє прес-служба головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Наразі до Головного управління Держгеокадастру в області та органів місцевого самоврядування надійшло 7619 заяв від учасників АТО. Вже надано 5644 дозволи на розробку землевпорядної документації на загальну площу 2608,5 га.

«Для зручності бажаючих отримати належний їм наділ усі інформаційні методичні матеріали є відкритими та розміщені на сайті Держгеокадастру. Окрім того, працівники земельного відомства завжди проконсультують відвідувачів та підкажуть їм правильний алгоритм дій», – наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Окрім цього, в електронному та друкованому вигляді створені альбоми-атласи зарезервованих для учасників АТО ділянок, які постійно оновлюються.

Зокрема, у Волинській області у резерві нині 5589,9 га земель державної та комунальної власності. Найбільше – у Камінь-Каширському (770,5 га), Горохівському (691,5 га) та Любомльському (590,9 га) районах. Більшість усіх площ призначена для ведення особистого селянського господарства (3759,8 га) та індивідуального житлового будівництва (1449,5 га).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*