У жителів Любомльського та Шацького районів вилучили 60 ящиків цигарок та близько 1,5 тисячі літрів контрафактного алкоголю (ФОТО)

30.04.2017 / Новини

Днями провели обшуки у помешканнях любомльчан та жителів Шацького району.

Про це інформує сайт Держприкордонслужби.

Оперативно-розшуковими підрозділами Північного регіонального управління спільно з співробітниками УСБ України у Волинській області в рамках виконання доручення Ковельської місцевої прокуратури Волинської області, внесеного до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 204 КК України, проведено заходи щодо протидії накопиченню та розповсюдженню підакцизних товарів в прикордонні.

Нещодавно було проведено обшуки в 10-ти помешканнях місцевих жителів  Шацького та Любомльського районів Волинської області.

За результатами яких  було вилучено 60 ящиків тютюнових виробів, близько 1,5 тисячі літрів контрафактних алкогольних напоїв, 1 одиницю вогнепальної зброї та 1 транспортний засіб, що використовувався для незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон з України в Республіку Польща.

Вилучені товари передані до Ковельської місцевій прокуратурі для проведення подальших процесуальних дій.

1 Коментар У жителів Любомльського та Шацького районів вилучили 60 ящиків цигарок та близько 1,5 тисячі літрів контрафактного алкоголю (ФОТО)

  1. І КУДА ВІН ПІДЕ ЦЕЙ КОНФІСКАТ..–НА ПОЛИЦІ МАРКЕТУ ЯКОГОСЬ ДЯДІ ЯКИЙ МАЄ КСІЛИ..\\ЖАХ ТАКІЙ ПРАВОХОРОННІЙ СИСТЕМІ\\

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*