Понеділок, 30 березня 2020

У закладах культури та освіти Вишнівської ОТГ пройшли інформаційно-просвітницькі заходи (ФОТО)

25.02.2020 / Новини

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та виховання в учнів почуття патріотизму, гордості за свою державу в освітніх закладах Вишнівської ОТГ організували тематичні заходи.

Так, у Штунській загальноосвітній школі IIII ступенів було проведено: виховну годину «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», тематичний урок з історії України «Великі історії: Революція гідності», акцію «Подаруй ангела героям Небесної Сотні». В шкільній бібліотеці було організовано виставку «На варті наших душ Небесна Сотня», – йдеться на сайті Вишнівської ОТГ.

Також учні вишикувались на символічну загальношкільну лінійку-реквієм «Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії», яка була присвячена гідним синам, донькам України та глибоко зворушила всіх присутніх.

На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, кадри з подій Майдану, лунала неймовірно тужлива українська пісня «Пливе кача», а діти у своїх виступах намагалися передати слова великої гордості за тих, хто зумів змінити хід історії.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у Радехівській загальноосвітній школі I-III ступенів спільно з сільським будинком культури було проведено годину пам’яті “Молитва лине в небеса…”. Завдяки заходу діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, але й мали можливість переглянути все те, з чого розпочиналися події, які сколихнули весь світ.

Віддали шану героям і у Римачівському навчально-виховному комплексі, де школярі підготували Вечір пам’яті полеглим за незалежність нашої держави.

З метою увічнення людської, громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу патріотів, які віддали своє життя під час Революції гідності, у закладах культури громади відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, який в Україні щорічно відзначається 20 лютого.

Виховні бесіди, години спілкування та уроки-пам’яті провели з мешканцями населених пунктів бібліотекарі та завідуючі сільських будинків культури. Діяли книжкові та фотовиставки, виставки-хроніки. Також організатори інформаційно-просвітницьких заходів влаштували перегляд відеофільмів про подвиг Героїв Небесної Сотні, які боролись за свободу, незалежність та європейський курс України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*