Субота, 16 березня 2019,05:07

У “Ягодині” затримали нелегалку з Камеруну

23.10.2017 / Новини

Днями прикордонниками Луцького загону в пункті пропуску «Ягодин» було виявлено громадянку Камеруну, яка намагалась незаконно перетнути державний кордон по чужому паспортному документу Франції.

Під час здійснення паспортного контролю у прикордонного наряду з перевірки документів виникли сумніви щодо належності французького паспорта пред’явникові. За результатами поглибленої перевірки охоронці кордону це підтвердили, – інформують у прес-центрі прикордонників.

Під час перевірки  було встановлено, що громадянка Камеруну законно потрапила на територію України з метою навчання. В цьому році закінчила один з національних університетів та після знайомства в Інтернеті зі своїм співвітчизником вирішила потрапити до Франції для подальшого постійного проживання. За незаконне перетинання державного кордону іноземку притягнуто до адміністративної відповідальності та рішенням суду призначено штраф 2550 гривень.

Організував цю подорож та супроводжував іноземку її співвітчизник громадянин Франції, що тривалий термін проживає у Європі. За попередньою домовленістю він напередодні приїхав в Україну, зустрівся з громадянкою Камеруну та запропонував їй переїхати до Франції, використовуючи паспорт, що привіз із собою.

Таким чином в діях громадянина Франції вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон», інформування про яке прикордонниками було направлено до підрозділів Національної поліції.

Вироком Любомльського районного суду Волинської області громадянина Франції визнано винним у вчиненні цього злочину та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 130 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 2210 гривень.

Для прийняття правового рішення відносно громадянки Камеруну відповідні дані направлено у Державну міграційну службу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*