Неділя, 26 травня 2019,00:48

У Вишнівській ОТГ визначили переможця проекту “Бюджет участі – 2018”

29.11.2018 / Новини

З 1-го по 15 листопада листопада на території Вишнівської ОТГ відбулось голосування за проекти, які були подані до “Бюджету участі”.

Жителі громади за допомогою прямого волевиявлення, мали змогу віддати свій голос за той чи інший проект, який, на їхню думку, є найбільш актуальним та затребуваним.

“Висловлюємо подяку усім авторам поданих проектів – ініціативним та креативним жителям, яким небайдужий розвиток нашої громади. Координаційна рада з організації та впровадження “Бюджету участі” підрахувала голоси, та рада повідомити, що переможцем “Бюджету участі” 2018 стає проект “Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства”, автором якого є Богомаз Інна Станіславівна“, – йдеться на Facebook-сторінці громади.

У дитсадку села Бережці виховується 38 дітей. Майданчик поблизу дитячого садочка, через вікові зміни, досягнув аварійного стану: його елементи місцями дуже прогнили і тепер становить небезпеку для дітей. Метою проекту є створення дружнього середовища для вихованців Бережецького ДНЗ та дітей, які проживають поблизу садочка у селі Римачі шляхом облаштування ігрової зони. Реалізація проекту дозволить підвищити рівень безпеки вихованців ДНЗ. Зросте якість роботи персоналу дитячого садочка, престижність населених пунктів.

Бюджет – 47.329 тис.грн

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*