У Вишнівській ОТГ призначили поліцейських офіцерів громади: відбулась перша робоча зустріч

24.03.2020 / Новини

Перший заступник сільського голови Галина Федончук провела робочу зустріч з новопризначеними поліцейськими громади: Максимом Савошом та Богданом Остапчуком–  дільничними офіцерами поліції сектору превенції Любомльського ВП ГУНП у Волинській області, які відтепер обслуговуватимуть територію нашої громади.

Про це інформують на сайті Вишнівської ОТГ.

Обговорили майбутній план роботи, ряд важливих питань щодо запровадження моделі поліцейської діяльності, побудованої на взаємодії та партнерстві поліції і громади, адже принципи партнерства з населенням, довіри та законності мають бути визначальними у діяльності правоохоронців. Зазначимо, що поліцейські пройшли відбір, відповідне навчання та стажування у своїх колег на Кропивниччині.

Вишнівська сільська рада одна з перших в районі взяла участь в пілотному Проєкті «Поліцейський офіцер громади», який стартував у травні 2019 року за підтримки уряду США. Даний Проєкт є продовженням впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості, орієнтація на її потреби.

Це наступний крок у реформі Національної поліції України, який дасть змогу швидше реагувати на локальні проблеми у громаді, збільшити рівень довіри до правоохоронців.

Контакти поліцейських офіцерів громади:

Савош Максим Сергійович – 0966430209

Остапчук Богдан Володимирович – 0968594815

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*