Понеділок, 30 березня 2020

У Вишневі місцеві жителі озеленили територію майбутнього моторик-парку (ФОТО)

27.09.2019 / Новини

Біля сільського будинку культури в селі Вишнів, на території майбутньої рекреаційної зони (моторик-парку), 26 вересня відбулась осіння толока по озелененню.

Про це йдеться на сайті Вишнівсько ОТГ.

До заходу долучилися представники апарату сільської ради, депутати, учні школи та мешканці громади. Аби паркова зона мала належний естетичний вигляд, було вирішено висадити саджанці різних рослин.

“Раніше на офіційному сайті громади повідомлялося про толоку. Дякуємо усім, хто приєднався до проведення робіт по озелененню”, – зазначають організатори.

Нагадаємо, що у селі Вишнів розпочалось будівництво моторик-парку – зони відпочинку для мешканців громади. Реалізація проекту завершиться до кінця року. На території рекреаційної зони також встановлять спортивні конструкції, лавки та смітники, облаштують фотозону.

Задум реалізується за підтримки народного депутата Ігоря Гузя.

За чотири роки нардеп залучив майже 800 тисяч гривень з держбюджету на розвиток нашої громади. За ці кошти встановили дитячий майданчик, придбали комп’ютерний клас у школу та меблі в сільський клуб.

“Висловлюємо подяку Ігорю Володимировичу за постійну підтримку у розвитку громади, сприянні у реалізації різного роду проектів, надіємось на подальшу плідну співпрацю”, – йдеться на сайті громади.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*