У Володимирі-Волинському з’явився мурал: на презентацію приїхали байкери з усієї області.ФОТО

25.08.2020 / Новини

24-го серпня художник Сергій Микита презентував мурал, котрий намалював на одній із стін на вулиці Драгоманова у Володимирі. Мурал створив самостійно і за власні кошти. Приїхали подивитися та пофотографуватися на його фоні байкери з різних міст області.

Сергій розповів, що мурал повинен мати в собі кілька значень, щоб люди зупинилися і задумалися, – пише БУГ.

Зверху нового малюнку на стіні напис – Кан-кан-клан.

“Можу сказати в двух словах, що таке “кан-кан-клан”. Що таке танець кан-кан і що таке ку-клукс-клан, думаю, люди знають. Це чисто мій продукт. Це значення уособлює все найгірше, що може бути в соціумі. Я зробив зливний бачок-пісочні часи, який показує, куди це все і для чого треба скидувати”.

Микита розповідає, що можна підійти до стіни та “скинути” туди все погане, адже всі повинні йти до третьої парадигми:

“Також у малюнку відображено бачення трьох базових парадигм. Першу ми вже не застали. Зараз ми в центральній знаходимося. До речі, стіночка мені підмахнула своєю тріщиною. Це дуальність, ділення на полярності, ти білий – я чорний, розділяй і властвуй… Нам треба дивитися на третю – це колективне сонце і колективна свідомість”.

Першими пофотографуватися на фоні муралу змогли байкери, яких на імпровізоване відкриття малюнку зібрав Віталій Гінда.

До слова, роботу на стіні Сергій Микита планує продовжити, а ще, зауважив, що чекає на нових учнів, які хочуть навчитися творити мистецтво, у дитячій художній школі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*