У Володимирі-Волинському підприємці вимагають пом’якшення заходів карантину

02.11.2020 / Відео, Новини

2-го листопада у Володимирі-Волинському під міською радою зібралися підприємці. Акція була анонсованою.

Причина зібрання – вимагали від влади міста прийняти рішення, яким би могли керуватися правоохоронні органи, щоб припинити складання протоколів про порушення підприємцями карантину у Володимирі, який знаходиться у “червоній зоні”. Як виявилося раніше, рішення міської комісії ТЕБ і НС для поліції не має сили, – пише БУГ.

Інтернет-видання «БУГ» вело пряму трансляцію з місця.

Підприємці просять скликати сесію міськради, адже потрібне рішення органу місцевого самоврядування про пом’якшення у Володимирі-Волинському, який знаходиться у червоній зоні, заходів карантину.

Нагадаємо, що утворилася казусна ситуація: попри рішення міської комісії ТЕБ і НС, поліція почала минулого тижня складати на місцевих підприємців протоколи за порушення правил карантину, керуючись постановою Кабінету Міністрів. Як зазначили БУГу, правоохоронці не можуть діяти згідно з рішенням міської комісії, адже її рішення не має такої сили.

За словами Сергія Радкевича, вони з ініціативною групою ходили кілька разів до мера, проте відповіді про те, чи скликатиме чи ні сесію, так не отримали. Тому підприємці зібралися під міською радою, щоб їх почули.

Підприємці дали міському голові час до середи, щоб скликати сесію або дати офіційну відмову. Тоді це можуть зробити його заступники, говорить Радкевич.

Нагадаємо, підприємців у Володимирі-Волинському обурило те, що поліція складає на них протоколи про порушення карантину, бо рішення міської ТЕБ і НС про м’якіші заходи не має сили.

Згодом 13 депутатів міськради підписали лист-прохання меру про скликання сесії, аби підприємці у Володимирі змогли працювати в умовах карантину.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*