У відділення реанімації Любомльського ТМО терміново потрібен апарат штучної вентиляції легень

22.03.2020 / Новини

Жителів Любомльського та Шацького району, меценатів, благодійників просять допомогти оперативно зібрати кошти на апарат штучної вентиляції легень для відділення реанімації Любомльського ТМО. 

“У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо поширення коронавірусної інфекції COVID-19, життя поставило нас перед великою проблемою. Це не лише захист медичних працівників (закупівля масок, костюмів, комбінезонів, окулярів, дезінфікуючих засобів та інших медичних засобів), а й нагальною проблемою в придбанні апарату штучної вентиляції легень для відділення реанімації Любомльського ТМО для порятунку життя людям у важкому стані”, – йдеться в дописі у соцмережах на сторінці КНП “Любомльське ТМО Любомльської районної ради”.

Вартість такого необхідного для надання допомоги апарату становить 850 тисяч гривень. Чекати державної допомоги немає часу.


Тому медичні працівники звертаються з проханням до всіх небайдужих людей долучитися до благодійної справи та допомогти зібрати кошти на придбання цього апарату для КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради», на яке покладені першочергові заходи з лікування та профілактики інфекційних хвороб.


Збір коштів проводиться через Благодійний Фонд «Успішна людина» безпосередньо для Любомльського ТМО. Фонд зобов’язується відзвітуватись за кожну отриману та витрачену гривню.


Реквізити Фонду: АТ КБ «Приватбанк»
ЄДРПОУ на 41271857
UA 87 30 34 40 00 00 02 60 05 05 55 15 914

5 Коментарів У відділення реанімації Любомльського ТМО терміново потрібен апарат штучної вентиляції легень

  1. А для чого їм апарат? Якщо хворих будуть на Луцьк відправляти. І як вони зможуть прийняти його на баланс? Дибель ніколи ще нічого доброго не зробив, а тільки завжди гроші збирав. От і зараз люди скидайтесь, а Дибель собі десь квартиру за ці гроші купить

    • Портативні апарати швл коштують від 17 000 грн. Може краще портативних накупити ніж один дорогий ????

  2. Вчора читала статтю про те , що меценат у Нововолинську придбав такий апарат за 300000 грн (попередньо консультувався з лікарями з іншого міста , котрі мають такий ). То яка ж його ціна все ж таки ?

  3. Нічого собі ціна? В інтернеті є інші ціни! За 300 тыс можна купити достойний апарат, і компютеризований і з системою підігріву! Нащо вам за 850 тыс?, сумніваюся що всі ті гроші підуть за призначенням

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*