Четвер, 20 червня 2019

У трьох селах Шацького району вже проклали 25 кілометрів каналізації (ФОТО)

10.01.2019 / Новини

Торік Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо розподілу коштів спеціального фонду державного бюджету на виконання низки невідкладних природоохоронних заходів.

Таким чином, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року №529-р “Про виділення коштів для здійснення у 2018 році природоохоронних заходів” на реалізацію заходу “Будівництво каналізаційної мережі у західній частині селища міського типу Шацьк, селі Гаївка, селі Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд смт Шацьк Шацького району Волинської області” виділили 25 мільйонів гривень, – повідомляє управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА.

Кошти вже надійшли на рахунок замовника – Шацької районної державної адміністрації.

Крім того, уклали договори на виконання робіт, здійснення технічного та авторського нагляду, а також отримали дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт.

На даний час підрядник побудував напірний колектор побутової каналізації від санаторію “Лісова Пісня” з підключенням побутової каналізації с. Мельники до очисних споруд смт Шацьк, у тому числі проклали труби напірного колектора: d 225 см – 9150 метрів; d 160 см – 5070 метрів, d 125 см – 4890 метрів, а також понад 6 км самопливного колектора в ур. Дуга, що в Шацьку.

З-поміж інших робіт, на території вже облаштували колодязі, камери переключення тощо.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*