Четвер, 18 липня 2019

У США евакуювали 1,7 млн населення через загрозу урагану Флоренс

14.09.2018 / Новини

Потужний шторм в Атлантичному океані, який завтра накриє узбережжя США, послабшав до другої категорії з п’яти можливих.

Знімки урагану з космосу вражають. Фото астронавта Александера Герста.

Влада США повною мірою готова нівелювати удар урагану Флоренс по південно-східних штатах. Про це в “Твіттері” написав американський президент Дональд Трамп, пише УНІАН.

Він закликали громадян країни безапеляційно слідувати вказівкам місцевої влади. “Йдіть з шляху урагану, не грайте з ним в ігри. Це величезний шторм, можливо, один з найбільших, які були”, – написав він.

Між тим, Національний центр США з відстеження ураганів знизив рейтинг небезпеки Флоренс з 4-ї до 2-ї категорії, зазначивши, що швидкість вітру в зоні шторму трохи зменшилася, і в даний час в його епіцентрі вона становить до 50 м/с. Наццентр США з відстеження ураганів знизив рейтинг небезпеки Флоренс.

Очікується, що, незважаючи на це, ураган принесе на узбережжі сильний вітер, надзвичайно сильні опади, які викличуть підтоплення у деяких районах. За станом на ранок 13 вересня близько 1,7 млн людей були евакуйовані з зони майбутнього катаклізму. Режим надзвичайного стану введено у чотирьох штатах – Вірджинії, Джорджії, Північній і Південній Кароліні. Ураган принесе на узбережжі сильний вітер, надзвичайно сильні опади.

Німецький астронавт Александер Герст зробив знімки з борту Міжнародної космічної станції, на яких видно як насувається стихія.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*