Пятниця, 10 травня 2019,00:41

У скандального волинського депутата таки заберуть права

01.06.2018 / Новини

У депутата Волинської обласної ради від міста Володимира-Волинського Олексія Панасюка заберуть водійське посвідчення.

У п’ятницю, 1-го червня обранець оскаржував рішення Володимир-Волинського міського суду, який за відмову проходити освідування на вміст алкоголю отримав покарання у вигляді штрафу 10 200 гривень та позбавлення права керувати будь-яким транспортним засобом протягом одного року, – пише “БУГ”.

“Я не був в статі алкогольного сп’яніння. Вже третій рік лікуюся. Знеболювальні препарати приймаю. Був складний перелом. Привіз медикаменти з Нідерландів. Про побічні ефекти препарату не знаю. Поліцейський Вегера вже не вперше мене зупиняє. Він переслідує не тільки мене, а й інших наших депутатів,” – зазначив в судовій залі депутат.

17-го квітня Володимир-Волинський міський суд за відмову від алкотесту в депутата облради з Володимира-Волинського відібрали водійське посвідчення.

Адвокат депутата переконував суд, що стан сп’яніння начебто виник через вживання медпрепаратів. Вони не забороняють керувати авто.

В підсумку слухання суд постановив визнати винним Панасюка та підтвердив покарання у вигляді штрафу – 10 200 гривень з позбавленням права керування будь-яким транспортом на 1 рік. Рішення Апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*