У сільській школі Зимнівської громади хочуть створити творчу студію

29.11.2020 / Новини

ЗОШ І-ІІ ступеня села Хмелівка Зимнівської ТГ – єдина з-поміж загальноосвітніх закладів Волині, яка увійшла до двадцятки учасників «ConnectED», організованих центром інноваційної освіти «Про світ». Спільно зі школами Миколаївської та Донецької вони розробили краундфандинговий проєкт «Творча студія «Голос поколінь», який допоможе створити у їхніх навчальних закладах простори для розвитку творчих здібностей учнів.

Про це повідомила заступниця директора Хмелівківської ЗОШ Лариса Цаль, – передає Слово Правди.

Участь у ConnectED допоможе 30 школам потоваришувати, навчитись командної роботи, проєктному менеджменту, фандрайзингу та краудфандингу, щоб в підсумку отримати 10 крутих кейсів, які інші школи зможуть відтворити у своєму населеному пункті. Для реалізації проєкту школи створили дрім-тім з 4 учнів (9-11 класи) та педагога, які готові об’єднатись з такою ж командою з іншого регіону України, пройти інноваційне онлайн-навчання, створити власний проєкт та зібрати кошти для його реалізації на платформі GoFundEd. У Хмелівківській школі команду очолила Лариса Цаль.

«Ми – креативна команда однодумців із Заходу, Сходу та Півдня України, команда творчих особистостей, яка мріє поєднати у творчій студії всі свої таланти та створювати шедеври нового покоління. Навички, які ми хочемо розвинути у наших учнів: творчість, віра в себе та наполегливість»,- йдеться у представленні проєкту на платформі «Gofund».

Він передбачає створення творчих студій, обладнаних столами для кроїння та швейними машинками для пошиття учнями екоторбинок, іграшок, костюмів в етностилі, фотоапаратурою та власноруч виготовленими фотозонами, обладнанняя для сублімаційного друку на різних типах поверхонь.

Робота у такій студії допоможе учням розвинути свої дизайнерські здібності, спробувати власні сили, а згодом і удосконалити їх як фотограф, стиліст, фото- та відеоредактор, графічний редактор. А ще, завдяки використанню як сировини, вживаного одягу, учні зможуть покращити екологічну ситуацію своєї місцевості.

В майбутньому команда планує виготовляти шиті іграшки, екомішечки, екоторбини, локації для фотозон, сувеніри авторським графічним зображенням, які передаватимуть місцевий колорит кожної школи, та реалізовувати їх як продукцію, брати участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах у виготовлених костюмах, представляючи школу та традиції своєї місцевості.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????.???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????+???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????¡???????

Навички фотографування допоможуть у створенні віньєток, любительських фотографій без залучення професіоналів зі сторони, а згодом і відкриття ютуб-каналу школи для демонстрації власних здобутків у справі фотографування та відеомонтажу. Майстер-класи, які будуть проведені в рамках творчої студії, автори проєкту запишуть та викладуть на ютуб-каналі.

«Плануємо поділитись цим досвідом із вчителями району, області. Цим ми не лише зможемо показати, як трансформувати шкільні майстерні, але й те, як створити інноваційне і творче середовище у школі», – зазначають вони.

Для реалізації проєкту «Творча студія «Голос покоління» потрібна підтримка благодійників. Бюджет проєкту становить 51 тисячу 892 гривні, наразі зібрано 12 тисяч 227 гривень. Підтримати збір коштів на втілення проєкту може кожен, перерахувавши комфортну для себе суму на платформі «Gofund».

До речі, для школи села Хмелівка це вже другий проєкт розміщений на платформі GoFunED. Вторік тут змагався за можливість реалізації проєкт “Фітнес студія “МІЯ”, авторкою та координаторкою якого також була Лариса Цаль.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*