Середа, 17 липня 2019

У Штуні на публічних зборах сельчани заслухали звіт очільника громади (ФОТО)

20.03.2017 / Новини

У неділю, 19-го березня, в Штуні відбулися збори сельчан, на які запросили представників установ та органів влади різних рівнів. Прийшли на сходини навіть діти та духовенство.

Насамперед сільський голова Олександр Зінчук детально прозвітував про виконання сільського бюджету за 2016 рік. До казни, за його словами, надійшло трохи більше 471 тис. гривень. Стільки ж становили й видатки.

Наголосив, що допоміжні кошти (як співфінансування) на утримання місцевої пожежної частини надходили з Любомльської міськради, Римачівської, Рівненської, Вишнівської та Радехівської сільрад. Отримували фінансування й з районного бюджету.

Розповів Зінчук, зокрема, про окультурення сміттєзвалища, ремонт дороги Штунь-Замлиння тощо. Виокремив потребу реконструкції однієї з адмінбудівель, облаштування рекреаційної зони (ставка, парку, дитмайданчика).

На заході поспілкувались й про благоустрій населеного пункту загалом. Очільник громади закликав односельчан не створювати стихійних сміттєзвалищ, повідомляти про правопорушників й намагатись долучитись до облагородження території.

Депутат сільської ради Михайло Ярмолюк повідомив про необхідність облаштування огорожі та брами на місцевому кладовищі.

Підтримав ініціативу обранця й священнослужитель, отець Петро Рудь. Він зазначив, що парканні секції вціліли. Варто реставрувати лише опори та належним чином сконструювати ворота й хвіртку.

Жителі Штуня запланували зібрати групу активістів та завершити роботи на кладовищі до Великодня.

IMG_8715IMG_8716IMG_8703IMG_8717 IMG_8711IMG_8760IMG_8718IMG_8748IMG_8764

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*