Субота, 6 квітня 2019,21:21

У школі Любомля провели бінарний урок (ФОТО)

06.12.2018 / Новини

4-го грудня на базі Любомльського ЗЗСО І-ІІІст.№2 було проведено засідання круглого столу на тему “Методика проведення бінарних уроків, як однієї із форм реалізації між предметних зв’язків”.

Бінарний урок був проведений вчителями Марією Мельниченко та Григорієм Кривдіком у 6-А класі на тему “Ancient Civilizations. Узагальнення і систематизація знань. Стародавній Єгипет”, – йдеться на сайті навчального закладу.

Мета уроку узагальнити і поглибити уявлення учнів про Давній Єгипет, виникнення держави, заняття та повсякденне життя стародавніх єгиптян, релігію і розвиток культури Давнього Єгипту, оцінити навчальні досягнення учнів, набуті в ході вивчення теми.

На уроці були використані різні форми роботи: історичний диктант, активізація лексичних одиниць, перегляд історичного відеофільму на уважність, прослуховування тексту, після текстові вправи, гра “питання-відповідь”, фізкультхвилинка тощо.

Кульмінацією і несподіванкою для учнів стала історична інсценізація “Ніч у музеї”, де живі експонати Говерд Картер і фараон Тутанхамон розповіли дітям про історію відкриття найвідомішої єгипетської гробниці.

В кінці заняття, під час рефлексії, діти у загальному колі поділилися враженнями про урок.

Вчителі англійської мови та історії Любомльської ОТГ залишили схвальні відгуки про урок.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*