Четвер, 28 травня 2020

У Шацьку зустрілися бібліотекарі та працівники бюро правової допомоги (фото)

08.12.2016 / Новини

В Україні щороку в грудні відзначається Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Про це інформує сайт Шацької центральної районної бібліотеки.

Одну з провідних ролей в підвищенні рівня правової освіти населення, створенні належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки відіграє новостворений Володимир–Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також підрозділ цього центру – бюро правової допомоги, яке знаходиться у селищі Шацьк.

7-го грудня відбулася зустріч бібліотечних працівників району з працівниками Шацького бюро правової допомоги.

Під час зустрічі заступник начальника бюро Мирослава  Карпук розповіла про те, які послуги можна отримати у бюро, хто може скористатися цими послугами. Головний спеціаліст бюро Роксолана Цвид ознайомила бібліотекарів з інформаційними матеріали про бюро правової допомоги, про права громадян на безоплатну первинну і вторинну правову допомогу, про можливості отримання таких послуг у режимі он–лайн.

В Шацькій центральній районній бібліотеці до Всеукраїнського тижня права організована книжкова виставка «Я і мої права», де представлена література з питань прав людини і методичні матеріали бюро правової допомоги на допомогу різним категоріям незахищених громадян.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*