Четвер, 7 червня 2018,20:52

У Шацьку відбудуться збори при громадській раді

23.10.2016 / Новини

22 листопада 2016 року о 12 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Шацькій районній державній адміністрації.

Громадська рада при Шацькій районній державній адміністрації утворенийдля забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Заяви приймаються щоденно, крім суботи та неділі, з 8 до 17 год. (обідня перерва з 13 до 14 год.) за адресою смт.Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б (кабінет № 23 на ІІ поверсі – сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації), E-mail: v_pol@shaadm.gov.ua.

Прийом та реєстрація документів проводиться очно або поштою, у тому числі електронною.

Зразки необхідних документів знаходяться за вищевказаною адресою та розміщені на офіційному веб-сайті Шацької райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада» (http://shaadm.gov.ua/hromadska-rada).

Останній день прийому заяв – 11 листопада 2016 року.

Джерело: сайт Шацької райдержадміністрації http://www.shaadm.gov.ua/item/3026-do-uvahy-instytutiv-hromadianskoho-suspilstva

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*