Четвер, 20 червня 2019

У Шацьку троє дітей-сиріт отримали житло (ФОТО)

03.01.2019 / Новини

Нещодавно ключі від власного помешкання та документи на нього напередодні новорічних свят отримали особи з числа дітей-сиріт Ярослав Грицюк , сестри Аліна та Тетяна Бик із селища Шацьк.

Однокімнатне житло для Ярослава вартістю 338 тисяч гривень придбали у місті Нововолинську за кошти субвенції з державного бюджету. У квартирі він проживатиме з дружиною та маленькою донечкою.

Про це повідомляє відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

676 тисяч гривень субвенції з державного бюджету та 24 тисячі гривень з місцевого бюджету (Шацької ОТГ) спрямували на придбання однокімнатної квартири у селі Світязь Шацького району для Аліни та Тетяни.

На виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2019 рр. виділили 140 тисяч гривень ( 70 тисяч грн – з місцевого бюджету Шацької селищної ради (Шацької ОТГ) та 70 тисяч гривень – з обласного бюджету на умовах спів фінансування) на ремонт житла, яке належить дитині на праві власності дитини позбавленої батьківського піклування Ярославі Лукашук.

Таким чином, усього за минулий рік в області житлом забезпечили 38 дітей-сиріт та осіб з їх числа.

Як повідомила начальник служби у справах дітей Шацької райдержадміністрації Олена Кропивник, на первинному обліку служби перебуває 30 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (25 дітей знаходяться під опікою/піклуванням родичів, 4 – виховуються у прийомних сім’ях, 1 – у Головненській школі-інтернаті на повному державному забезпеченні).

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*